Mavi ve yeşilin en güzel tonlarını görebileceğiniz Başiskele, Kocaeli’nin en konforlu ve huzurlu yerleşim yerlerinin başında geliyor. Şehrin gürültüsünden uzak ancak bir o kadar şehre yakın yaşam alanları ile özellikle çocuklu aileler için tercih edilme sebebi. Her geçen gün artan nüfusuna bağlı olarak Başiskele inşaat faaliyetleri de artış göstermiş, özellikle konut inşaatları ile konut talebine cevap verilmesi amaçlanmıştır. Bu kapsamda Başiskele satılık villa seçenekleriyle siz de konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralamak ister misiniz?

Dedesan yapı Kocaeli Başiskele satılık villa projeleri ile kendinizi özel hissedeceğiniz yaşam alanları sunmaktadır. Müstakil bir ev ayrıcalığını yaşamak isterken aynı zamanda konuma ve çevre şartlarına dikkat edenler için Dedesan Yapı, Başiskele’nin en nezih bölgelerinde en özel projelerle müşterilerinin beklentilerine cevap veriyor. Modern mimari ve göz alıcı çevre düzenleme faaliyetlerinin yanı sıra depreme dayanıklı projeler ile, deprem bölgesi Kocaeli’de en güvenli yaşam olanaklarının garantisini vermektedir.

Başiskele Satılık Villa
Başiskele Satılık Villa

Başiskele Satılık Villa Avantajları

Konut ihtiyacının her geçen gün arttığı günümüzde, insanların yaşam alanlarından bekledikleri de artmıştır. Aynı anda birçok ihtiyaca cevap vermesi beklenen konut türleri arasında en sık tercih edilenler ise genellikle satılık villa projeleri olmaktadır. Bu kapsamda Başiskele satılık daire seçeneklerinin yanı sıra Başiskele villa projeleri ile Dedesan Yapı, müstakil ev konforunda yaşam imkanı sunuyor. Sağladığı önemli ayrıcalıklarla Başiskele satılık villa avantajları arasında;

 • Kocaeli’nin doğayla iç içe olan ilçesi Başiskele’de sakin ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.
 • Basiskele satilik villa seçenekleri ile müstakil bir evde yaşamanın konforu elde edilir.
 • Ulaşım kolaylığı sayesinde şehir içine çok kısa bir sürede varılabilmekte olup tüm ihtiyaçların karşılanabilmesi mümkündür.
 • Özel proje seçenekleri ile her ailenin beklentilerine hitap edilmekte olup iç mimari ve oda sayıları ailelerin ihtiyacı en iyi şekilde karşılanır.
 • Çocuklu ailelerin, bahçeli ve havuzlu villalar sayesinde çocuklarını geniş oyun alanları içerisinde büyütebilmelerine yardımcı olur.
 • Birçok büyük kentin ve ilçenin aksine projelere göre değişen uygun fiyat politikaları ile bütçeye dost satın alma işlemleri gerçekleştirilebilir. 

Kocaeli İnşaat Firmaları

Başiskele Satılık Villa Özellikleri

Kocaeli’nin gözde ilçelerinden biri olan Başiskele, konforlu bir yaşam arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bulunduğu konumun ve sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra Başiskele’de bulunan satılık villaların sahip olduğu donanımlar ve özellikler de yatırımcı veya konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerine cevap vermektedir. Detaylı şekilde ele almak gerekirse Dedesan Yapı’nın imza attığı Başiskele satılık villa özellikleri arasında;

 • Yerden ısıtma sistemi ile tüm evin konforlu ve eşit derecede ısınması sağlanır. Ek olarak peteklerin olmaması ev içinde birçok önemli avantaj sunmaktadır.
 • Kullanılan yüksek kalitede malzemeler, dayanıklılığını uzun yıllar koruyabilmektedir.
 • Asma tavan ve led aydınlatmalar ile mekanda derinlik sağlanır.
 • Dubleks villalarda genellikle ahşap merdiven tercih edilmekte olup mekan içerisinde sıcak bir görünüm elde edilir.
 • Güvenlik kamera sistemi, yüksek kalitede çelik kapı ve site güvenlikleri ile korunaklı bir yaşam alanı sağlanır.
 • Depreme dayanıklı yapılar ile uzun yıllar sorunsuz ve güvenli bir yaşam mümkündür.
Kocaeli Başiskele Satılık Villa
Kocaeli Başiskele Satılık Villa

Başiskele Satılık Villa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatırım amaçlı ya da konut sahibi olmak amacıyla Başiskele’de satılık villa arayışında olabilirsiniz. Bu arayışta karşınıza çıkacak olan birçok seçenek arasında karar verirken, belli başlı noktaları göz önünde bulundurmanız, doğru bir seçim yapabilmenizde önemlidir. Peki Başiskele satılık villa alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?;

 1. Birçok bölgesi ve mahallesi bulunan Başiskele’de, size en uygun konumu belirlemeniz, ulaşım ve yaşam imkanları açısından gereklidir. Bu kapsamda Bahçecik damlar satilik villa, Yuvacık satılık villa, Bahçecik satılık villa ya da Başiskele yeniköy de satilik villa gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz.
 2. Evin bulunacağı mevkinin yanı sıra evin özellikleri ve size sunacağı ayrıcalıklarda önemlidir.  Bu kapsamda evin oda sayısı, iç dizaynı ve talep ettiklerinize hitap etmesi noktasında araştırma yapmalısınız. 
 3. Güvenlik, dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biridir. Evin depreme dayanıklı olmasının yanı sıra gerekli güvenlik önlemlerinin alınması, hırsızlık vb. gibi istenmeyen durumlara karşı daha güvenli yaşayabilmenizi sağlar.
 4. Özellikle çocuklu aileler, okul ve hastane gibi temel kuruluşlara yakınlığa dikkat etmeli, ulaşım konusunu göz önünde bulundurmalıdır.
 5. Güvenlik, ulaşım, oda sayısı, iç mimari, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi temel kriterlerin yanı sıra konforlu ve keyifli bir yaşam için havuz, sosyal tesis. vb. seçeneklerin varlığına dikkat edilmelidir.

Başiskele Satılık Villa Fiyatları

Başiskele satılık müstakil ev seçenekleri, konut sahibi olmak isteyenler için sıklıkla araştırılan bir konudur. Kocaeli satılık villa projelerinin ihtiyaca uygunluğunun yanı sıra bütçe dostu olması da kişilerin en çok dikkat ettiği noktalardan biridir. Bu kapsamda Dedesan Yapı olarak piyasaya göre en uygun Başiskele satılık villa fiyatları ile yardımcı oluyoruz. Fiyatlar, proje ve konutun özellikleri başta olmak üzere birçok kritere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple detaylar ve ödeme seçenekleri için bizimle iletişime geçebilir, Başiskele satılık villa fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Call Now Button
×