Biz Kimiz ?

Aile mesleğimiz olan inşaat sektöründeki faaliyetlerimiz 2016 yılında Dedesan Yapı adı altında şirket halini almıştır,Kısa sürede büyük gelişme gösteren firmamız, faaliyetlerini hızlandırarak kamuda ve özel sektörde pek çok projede yer almıştır. Dedesan Yapı , yılları aşan deneyimiyle, temeli güven ve güçlü öz sermaye yapısıyla, gelecek nesiller için yaşanılabilecek modern alanlar inşa etmektedir,Lüks konut ve villa projelerimiz ile profesyonel hizmet anlayışını kaliteli malzemelerle birleştirmekteyiz.

Kısaca Dedesan Yapı 

Dedesan Yapı , geleceği önceden gören ileride ve yenilikçi yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlık seviyesinde sahip personel kadrosu ve deneyimli usta ekiniyle Kocaeli nin geleceğine yatırım yapıyor. Aynı zamanda da her yaşam alanıyla sizlerin yaşamına güzellik ve konfor katıyor.

Alışılmışın dışında modern yapı mimari projeleriyle Dedesan Yapı şehir içinde ve yeni yaşam alanlarını hayata kazandırmak için üretmeye devam ediyor . Doğal düzeni ve doğayı koruyup kollayan tavrı ile ürettigi eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara kaliteli değer kazandıran ve her yatırımıyla standardını yukarıya taşıyan ve bunu amaç haline getiren bir vizyona ve misyona sahip.

Hemde örneğine az rastlanır şekilde taksitli ödeme seçenekleriyle herkes ev sahibi olana kadar Villa ve Konut üretmeye devam etmeyi planlıyor.

MİSYONUMUZ

Modern mimari bir bakış açısı, doğa ve insan hayatına duyduğumuz sorumluluk anlayışı ile kaliteli bir yaşam bölgesi inşa etmek misyonumuzdur.

Bu misyon ile Dedesan Yapı ailesi olarak Kocaeli ye ve Türkiye ye değer ve kalite katıyoruz ve güven inşa ediyoruz.

image
image
Call Now Button
×