Marmara’nın gözde kenti Kocaeli, tüm imkanları içerisinde barındırması ve aynı zamanda doğaya olan yakınlığı ile müstakil bir ev arayışında olanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Konforlu bir yaşam alanına sahip olmak isteyen ve bu kapsamda satılık villa tercih eden kişiler için Kocaeli, beklentilere hitap eden zengin yaşam alanı seçenekleri sunuyor. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Kocaeli’nin birçok ilçesi, uygun fiyatlı satılık villa imkanları ile farklı ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilmektedir. Bu noktada Dedesan Yapı, Kocaeli satılık villa seçenekleri ile benzersiz yaşam alanları sunarken aynı zamanda avantajlı kampanyalar ile bütçenize hitap edebilmektedir. Kocaeli’de ikamet etmek isteyen ailelerin beklentilerine cevap veren Kocaelide satılık villa projeleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Neden Kocaeli’nde Satılık Villa Satın Almalısınız?

İstanbul’a yakınlığı ile öne çıkan Kocaeli, sanayi kuruluşlarının yanı sıra sosyal ve kültürel alanda her geçen gün gelişme göstermeye devam etmektedir. Bu gelişmeler, Kocaeli’nin yaşanabilirliğini artıran önemli unsurlardır. Beşeri unsurların yanı sıra mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını görebileceğimiz ilçeleri ile Kocaeli, ailesiyle doğaya yakın yaşamak isteyenlere benzersiz yaşam alanları sunuyor. Kiralık konutların aksine bütçesine hitap eden satılık konutlar ile konforlu bir yaşam alanı sahibi olabilir, Kocaeli’nin size sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Dedesan Yapı Kocaeli de satilik villa projeleri başta aileler olmak üzere tek yaşamak isteyenler içinde 3+1’den başlayan uygun ev modelleri sunmaktadır. Bölgenin tüm imkanlarından yararlanırken aynı zamanda özel olarak tasarlanmış kullanışlı ve müstakil Kocaeli villa satılık seçenekler için projelerimize göz atabilirsiniz.

Kocaeli Villa
Kocaeli Villa

Kocaeli’nde Satılık Villa Avantajları

Satılık Kocaeli villaları, farklı proje seçenekleri ile özgün bir mimaride yaşam alanı sunuyor. Kaliteli bir yaşam alanı sunmasının yanı sıra çok geniş kategorilerde oluşturulan projeler, farklı özellikleri ve donanımları ile avantajlı çözümler sağlamaktadır. Kocaeli’de sahibi olacağınız  satılık villa Kocaeli evlerinde detaylı araştırma yapmanız ve güvenilir yapı şirketlerini tercih etmeniz, uzun vadede huzur dolu bir yaşam alanına sahip olabilmenizi sağlar. Yapıların konforu, donanımı ve özelliklerinin yanı sıra bulunduğu konum da sağlayacağı avantajlarda önemli bir unsurdur. Bu kapsamda son yıllarda Kocaeli Bahçecik satılık müstakil ev seçenekleri ve Kocaeli Yuvacık satılık villa talepleri artış göstermektedir. Doğaya dönüş ile birlikte hem şehre yakın hem de doğanın kalbinde bir yaşam alanı arayanlar için Dedesan Yapı, yüksek kalitede malzemelerin kullanıldığı modern ve güvenilir yaşam alanları ile beklentilerinizin ötesinde avantajlarla dolu villa seçenekleri sunmaktadır.

Kocaeli Satılık Villa İlanları
Kocaeli Satılık Villa İlanları

Kocaeli Satılık Villa Özellikleri 

Konut yapımında her geçen gün gelişme gösteren Kocaeli, başta bulunduğu konum ve birbirinden eşsiz ilçeleri olmak üzere manzarasını ve sosyo-kültürel imkanlarını sonuna kadar değerlendirmektedir. Bu kapsamda geliştirilen projelerde Kocaeli satılık villa özellikleri şu şekildedir;

 • Modern ya da klasik tasarımları ile farklı beklentilere cevap verir.
 • Özel olarak hazırlanmış projelerin neredeyse tamamına yakını, geniş bahçe ve dış mekan alanlarına sahiptir.
 • Birçok projede havuz başta olmak üzere spor salonu, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik sistemleri yer almaktadır.
 • Villanın konumuna göre değişen müstakil ev yapılarında genel olarak villaların ön cephesi açıktır. 
 • 3+1, 4+1 ve 5+1 başta olmak üzere farklı oda seçenekleri bulunmaktadır.
 • İstanbul’a ve birçok merkezi konuma yakınlığı sebebiyle yatırım olarak da tercih edilen Kocaeli satılık müstakil villa seçenekleri kira getirisi yüksek konutlardır.

Satılık Villa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bütçenize hitap eden modern ve donanımlı bir villa seçimi yaparken birçok kriteri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Uzun yıllar yaşamayı düşündüğünüzün evin bütçenize uyması ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermesinin yanı sıra konum vb. sahip olduğu özellikler, evin doğru bir yaşam alanı olduğunu ifade eder. Peki satılık villa alırken dikkat edilmesi gerekenler;

 • Depreme dayanıklı olmalı ve yüksek kalitede malzemeler kullanılmalıdır.
 • Isıtma, soğutma ve havalandırma gibi sistemlerin eksiksiz olmalı, sorunsuz olarak çalışmalıdır.
 • İç mekan ve dış mekan gibi alanların ihtiyaca cevap verecek büyüklükte olması önemlidir.
 • Villa tapusu ve hukuki işlemlerinde herhangi bir sorun olmaması, dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır.
 • Aidat kapsamına giren işletme giderlerini ödemeyi göze alarak doğru bir seçim yapmalısınız.
 • Güvenlik açığının olmadığı, gerekli tedbirlerin alındığı ve gece gündüz villa güvenliğinin sağlanması önemlidir.
 • Villanın yapısal özelliklerine göre değişen fiyatların bütçenize uygun olmasına, piyasaya göre ideal aralıklarda olmasına dikkat etmelisiniz. 
Kocaeli Satılık Villa
Kocaeli Satılık Villa

Kocaeli Satılık Villa Fiyatları

Kocaeli’de ikamet eden ya da ikamet etmek isteyen, uzun yıllar yaşamak ya da sadece yatırım amacı gibi çeşitli nedenlerle satılık villa sahibi olmayı düşünenler için geniş bir portfolyo sunulmaktadır. İzmit satilik villa konusunda oluşan bu çeşitlilik, neredeyse her müşterinin beklentisine uygun bir eve sahip olmasına olanak sunuyor olsa da seçim konusunda karmaşıklık söz konusu olabilmektedir. Bu kapsamda Kocaeli satılık villa fiyatları dikkat edilen ilk kriterlerden biri oluyor. Kocaeli yazlık satılık müstakil ev ya da kalıcı olarak yaşayacağı Kocaeli’de satılık villalar arayanlar için Dedesan Yapı, hayallerin ötesinde projeler ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Piyasaya göre bakıldığında Dedesan Yapı satılık villa fiyatları, karşılığını alabileceğiniz bir yaşam alanı hazırlıyor. Fiyatlar üzerinde başta yapının sahip olduğu genel ve ek özellikler olmak üzere evin genişliği ve konumu gibi birçok kriter etkilidir. Kocaeli Yeniköy satılık villa ve Kocaeli’nin birçok özel kentinde hazırlanacak projeler için bizimle iletişime geçebilir, fiyatlar hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
×